nokia

Mistä löytyikään ne näppäiltävät koodit,että löytyis 3310 ja 3210 versio,huoltotietoja ym kaikkia valikkoja?
4287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

A vao day ghi msg cho E ne, A noi chuyen voi E xong la di rua chen, don dep nha bep -:), tahy AY gioi hon?

Äänestä
  • A vao day ghi msg cho E ne, A noi chuyen voi E xong la di rua chen, don dep nha bep -:), tahy AY gioi hon

    Äänestä

A vao day ghi msg cho E ne, A noi chuyen voi E xong la di rua chen, don dep nha bep -:), tahy AY gioi hon?

Äänestä

Näppäile:

*#06# (Tällä saat sarjanumeron)

*#0000# tällä saat ohjelmistoversion selville yms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3310,3210 kirjoitti:

Mistä löytyikään ne näppäiltävät koodit,että löytyis 3310 ja 3210 versio,huoltotietoja ym kaikkia valikkoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu