Mulla on tälläinen ongelma. Että nautin sittä kun naiset näkevät minut alasti... Olen kotonani mahdollisimman paljon alasti ikkunan äärellä. Samoin kuin parvekeella erittäin paljastavasti. En siis ole kumminkaan niin paha että kuljeksisin puistoissa takkiani aukoilemassa vaan teen nämä paljastukset erittäin sivistyneesti. Olen omasti mielestäni ok kroppainen. kertokaa minulle miltä tuntuu nähdä hyvän näköinen alaston mies?
Apua
t.h
2306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
aika mielenkiintosta ja yleistä...yleistä siinämielessä, että aika moni ihminen oleskelee kotonaan aika vähissä vaatteissa =)
mutta tuskinpa kovin moni tahallaan keimailee ikkunan edessä muiden katseltavana....
miltäkö tuntuu nähdä hyvännäköinen alaston mies...jaa-a enpä nyt tiedä, itse en kiinnittäisi varmaankaan hirveästi huomiota, jos nyt jonkun sattuisin alastomana ikkunassa näkemään...en nyt sitten tiedä, ihan mukavaahan sekin voisi olla, mutta mun mielestä mies on paremman näkönen jos vaikka shortsit tai boxerit ois jalassa verrattuna kokonaan alastomaan mieheen..eli pitempään katse viipyisi varmaan vähäpukeisessa miehessä =)
tulipahan taas selitettyä urakalla, tosin mitään kovin järkevää en saanut kirjoitettua =o)
Täytyy sanoa että kyllä se on mukavaa nähdä sellainen näky.