Oletteko huomanneet tlankin nerokkaan ja omintakeisen kirjoitustyylin? Kaikki haukkujat ovat vain liian tyhmiä tajuamaan, että tlank on taiteilija. Väärinymmärretty taiteilija, joka on valitettavasti syntynyt noin 100 vuotta liian aikaisin. Tulevaisuudessa jokainen kouluikäinen osaa ulkoa tlankin tarinat.
Tlankin tarinoissa on aivan loistavia sivujuonia, jotka harhauttavat lukijaa. Mutta parasta näissä novelleissa on se, että ne ovat niin lyhyitä. Vain nero pystyy tekemään näin lyhyitä novelleja, jotka silti käsittelevät elämän peruskysymyksiä näin syvällisesti.
Tlank on ilmiömäinen NERO!
19
2994
Vastaukset
- hih hii
Mä repesin kun luin ton sun jutun xD vai että Tlank on nero? siinä tapauksessa minusta tulee isona presidentti ja maalimanvalloittaja!
- tlank
Kiitos sinulle, JayJay, joka pidät novelleistani.
- Aha..
Kuule tlank, miten voit niitä edes novelleiksi sanoa? Ne on vain pari lausetta... ^__________^
- falcon
Jopa Tlank on yllättynyt siitä, että joku ääliö kehuu tuolla lailla tommosta paskaa!!!
- Nagi.
Olet aivan oikeassa!! sitä olen minäkin yrittänyt selittää näille paskoille homoille, jotka eivät ymmärrä hyvää huumoria! Pisteet sinulle siitä.
- falcon
Oletat siis että kaikki Tlankin novellien haukkujat ovat miehiä, ja vielä homoja.
HAISTA VIT*U SAATA*AN OULULAINEN!!!!!!!!! - wolfy & falcon
taidat itse olla homo kun niin sitä sanaa niin tekee mieli hokea. HA! salaisuutesi paljastui!xP
taidat olla oikein kunnon harrastelija!!!
-wolfy- XD
Oululaishomo!!!!!!!!! xD xD xD
-falcon- - tlank
wolfy & falcon kirjoitti:
taidat itse olla homo kun niin sitä sanaa niin tekee mieli hokea. HA! salaisuutesi paljastui!xP
taidat olla oikein kunnon harrastelija!!!
-wolfy- XD
Oululaishomo!!!!!!!!! xD xD xD
-falcon-Asun Virttaalla ja sillä selvä.
- falcon
tlank kirjoitti:
Asun Virttaalla ja sillä selvä.
Oululainen=tyhmä ääliö, Tlank=tyhmä ääliö.
Joten Tlank=oululainen xD xD - kuule....
falcon kirjoitti:
Oululainen=tyhmä ääliö, Tlank=tyhmä ääliö.
Joten Tlank=oululainen xD xDfalcon että välillä pelastaa tuon Tlankin kirjoittaman paskan keskellä palstanlukuhetken noi sun oululaisjutut,kiitos kovasti,ja samaa mieltä olen kanssasi tuosta "laadukkaasta" kirjoitusten tasosta Tlankilla ja muutamalla muulla.
- wolfy_91
falcon kirjoitti:
Oululainen=tyhmä ääliö, Tlank=tyhmä ääliö.
Joten Tlank=oululainen xD xDolen absoluuttisesti samaa mieltä kuin falcon.
nuo, "nomellit", eivät täytä novellin kriteerejä, ja sen te, VARSINKIN PIENI JA VÄHÄPÄTÖINEN YSTÄVÄMME TLANK on varmasti saanut huomata. miten se jaksaa??? eikö sillä ole korvien välissä kuin sahanpurua kun ei sana uppoa?
ja lopuksi kuvaus TLANKISTA:
-massiivisesta kallostaan huolimatta hänellä on mitättömän pienet aivot, jos niitä n yt on ollenkaan-(falcon tuntee tekstin;)
- wolfy_91
oolulaisia!XD
- falcon
ilmiömäinen paska... xD xD xD xD xD xD xD xD xD
Aika hyvä wolfy!!!
Olen muuten samaa mieltä!!! - Oululainen.
falcon kirjoitti:
ilmiömäinen paska... xD xD xD xD xD xD xD xD xD
Aika hyvä wolfy!!!
Olen muuten samaa mieltä!!!Olette _todella_ lapsellisia jos haukutte joitain sen perusteella missä he asuvat tai ovat kotoisin. Se on kypsymättömyyden merkki. Ei millään pahalla.
- Rouva Kilttiheimo (codename)
Oululainen. kirjoitti:
Olette _todella_ lapsellisia jos haukutte joitain sen perusteella missä he asuvat tai ovat kotoisin. Se on kypsymättömyyden merkki. Ei millään pahalla.
falcon,wolfy ja tlank ovat kaikki samantapaisia paskiaisia
- Samaa mieltä
Rouva Kilttiheimo (codename) kirjoitti:
falcon,wolfy ja tlank ovat kaikki samantapaisia paskiaisia
Eivätpä kyllä paljon ole tlankia parempia ihmisiä.
- ottaa päähän.
Samaa mieltä kirjoitti:
Eivätpä kyllä paljon ole tlankia parempia ihmisiä.
s**marin Oululais stereotypejä.
- on se.
ottaa päähän. kirjoitti:
s**marin Oululais stereotypejä.
rouva kilttiheimo.
- EiJumala
Tähän tämä maailma on mennyt.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708