Microsoft,comin (eng.) sivulla AntiSpyware Beta kohdalla on teksti: The current beta is intended only for English language versions of the MS Windows operating system. It should not be deployed on non-English versions.
Tarkoittaako tämä sitä, että tätä versiota ei voisi kopioida suomenkieliseen Ms Windowoisin versioon?
Asialliset vastaukset, kiitos.
Tarkoittaako tämä sitä, että tätä versiota ei voisi kopioida suomenkieliseen Ms Windowoisin versioon?
Asialliset vastaukset, kiitos.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitä se tarkoittaa, hyvin tuo on toiminut vaikka suomenkielinen wintoosa onkin...
Hyvin toimii suomenkielisissä WinXP Home Edition- sekä WinXP Professional koneissa.
Ilmeisesti MS ilmoittaa, että ei pitäisi kopioida. Tarkoitin kysymykselläni onko sallittua kopioida eng.kielinen versio suomenkieliseen MS Windowsin versioon?
Kyllä sen saa asentaa ja jos toimii, niin hyvä niin.
Huomautus on enemmänkin beta-vaiheen (on tarkoitettu ja ei pitäisi) huomautuksia siitä ettei sen yhteensopivuutta muihin kieliversioihin ole mitenkään tarkistettu (paitsi käyttäjien toimesta).