KaapeliDVB???

Onko 80Gt kovalevyllä olevaa boxia kaapelivastaanottoon, jossa on 2 viritintä saatavilla/myynnissä täällä suomessa?

Olen nähnyt vain 160Gt:n olevia boxeja, ja tarve
olisi tuo 80Gt.

Jos joku tietää mistä saa ja mitä ovh. on niin vinkeistä ollaan iloisia!
3428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kahdella virittimellä varustetusta 80 gigaisesta kaapeliboxista minulla ei ainakaan ole tietoa. Sitä paitsi 160 gigaista boxia löytyy jo alle 400 euron hintaan, joten tuon kovalevyn suhteen on turha nuukailla, vaikka suuremmalle kapasiteetille ei olisikaan käyttöä.

Äänestä
  • Mistä löytyy alle neljän huntin 160Gt levyllä kaapeliverkkoon gigiboksi? Vois ehkä pukinkonttiin vielä ehtiä...

    Äänestä

  • make kirjoitti:

    Mistä löytyy alle neljän huntin 160Gt levyllä kaapeliverkkoon gigiboksi? Vois ehkä pukinkonttiin vielä ehtiä...

    HTV:lta.

    Handan CV-7700 369 €.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarvitsewa kirjoitti:

Onko 80Gt kovalevyllä olevaa boxia kaapelivastaanottoon, jossa on 2 viritintä saatavilla/myynnissä täällä suomessa?

Olen nähnyt vain 160Gt:n olevia boxeja, ja tarve
olisi tuo 80Gt.

Jos joku tietää mistä saa ja mitä ovh. on niin vinkeistä ollaan iloisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu