ostetaan auto

Laittakaa autoja myyntiin ja mielellään hintakin.
8442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

minulla olisi toyota corolla jos vain kiinnostaa. se on vuosimallia 86- 87 auto on hyvä kuntoinen ja siisti neljä ovinen 1,3 12 valve väri vaalean sininen ja hinta olisi en osaa oikein sanoa sitä euroissa. mutta vanhassa rahassa hinta pyyntö olisi 4.000mk paikan päällä voidaan hinnasta sopia. voit kysyä jotain tästä autosta. odotan viestiänne

Äänestä
  • Paljon on ajettu? Oisko sulla mistä kuvaa laittaa?

    Äänestä

  • autoa hankkiva kirjoitti:

    Paljon on ajettu? Oisko sulla mistä kuvaa laittaa?

    hei! itse olen ajanut sillä 8.000 tuhatta kilometriä ja hyvin on toiminut vie öljyä kuudennelle tuhannelle kilometrille puoli litraa. koje taulussa on 329.000 tkm ja ei ole kuvaa. mutta olisiko mahdollista että voisit tulla katsomaan niin näet sitten ja samalla koe ajella. kertoisitko mistäpäin suomea olet? auto on mikkelissä ja voisit antaa puhelin numerosi niin soitan ja kerron paremmin puhelimeitse.

    Äänestä

Et kerro, minkä hintaluokan autoa olet etsimässä. Minä myisin Avensis Linea Terra 1,6:n. Tulee ensiviikolla kolmen vuoden ikään. Ajettu vähän reilut 70000 km, hinta 16800 euroa. Olen itse ostanut uutena. Erittäin kevyessä käytössä ollut. Normaalit varusteet ja ilmastointi.

Äänestä

AVENSIS 1,6 VVTI -01 AJ 37 TKM SIISTI LIFTBACK, ON ILMASTOINTI, VETOKOUKKU JA TALVIRENKAAT HINTAAN 23000 E KUVIA VOIN LAITTAA SÄHKÖPOSTISSA

Äänestä

Täällä on Tojotia,AUTOT ja Autoilijat esiintyvät tuolla toisella palstalla.
Minäkin meinasin koeajamatta ostaa aveeeensis farmalin toissapäivänä kun oli niuin hyvät kuskintilat isolle miehelle.
Onneksi koeajoi :)
Sehän menee kuin käärmee pikitien usrissa.
Kokeilin sitten passattia siitä vieresträ ja....

Äänestä
  • Joo, meijän vanhat kottikärrytkin menee paremmin urissa kuin ave... Sääli vaan japanilaisia "insinöörejä" kohtaan, kun ei edes kopioimalla saa hyvää tai edes tyydyttävää aikaiseksi.. ;(

    Äänestä

  • Jeppe kirjoitti:

    Joo, meijän vanhat kottikärrytkin menee paremmin urissa kuin ave... Sääli vaan japanilaisia "insinöörejä" kohtaan, kun ei edes kopioimalla saa hyvää tai edes tyydyttävää aikaiseksi.. ;(

    Taitaa olla liian paljon ajettu. Auto sais olla käytetty ja halpa, kelpo vehje. Hinta haarukka aina 15 000mk asti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoa hankkiva kirjoitti:

Laittakaa autoja myyntiin ja mielellään hintakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu