Rahansaantikeinoja

Olisko mitään huvii rahansaantikeinoi kun en oikein tiiä?
5390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siinäpä niitä.

Äänestä
  • mun runescape ukon nimi on sitte paskamaha 94

    Äänestä

  • paskamaha 94 kirjoitti:

    mun runescape ukon nimi on sitte paskamaha 94

    http.//mbnet.fi/zorgy/wanha/lahjaystavalta.htm
    Sitte sielt etit lahjaystavalta ja sit avaat sen ja löytyy koodei

    Äänestä

  • Beeeeeeeee kirjoitti:

    http.//mbnet.fi/zorgy/wanha/lahjaystavalta.htm
    Sitte sielt etit lahjaystavalta ja sit avaat sen ja löytyy koodei

    http://mbnet.fi/zorgy/wanha/lahjaystavalta.htm
    Sitte sielt löytyy koodei ku painaa sit lahjaystavalta?
    Mul se ainakii toimi löyty ihan sikahyvii koodei nyt oon hiton rikas ja mul on auto smither,miner ja fighter
    KIITTI SULLE!!!

    Äänestä

yewit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SLA kirjoitti:

Olisko mitään huvii rahansaantikeinoi kun en oikein tiiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu