John ja Mac?????

Lisää juttua Johnista ja Macista! Ne ovat ehdottomasti parhaita tarinoita koko palstalla!
6248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No ne olivat kylläkin ihan utter bullshittiä..

Äänestä

Okei...mutta seuraava on niin pitkä, että siinä olisi kauhee vaiva kirjottaa. Mutta huomenna voin laittaa.

Äänestä

etenkin John ja Mac viidakossa oli varsin mainio. toi taas aivan uusia näkökulmia kirjoittamiseen.

Äänestä

ehdottomasti HUONOIMPIA tarinoita tääl... Niin SURKEITA! ! ! ! EI MUUTA VOI SANOO... EI M I L L Ä Ä P A H A L MUT ei hyvälkää mun puolest sun ei ees tarvis kirjottaa tänne!!!

Äänestä
  • Hei, mä tein ne neljännestä kuudenteen luokkaan, koita ymmärtää.

    Äänestä

Niistä ei pidetä, joten mä kerään loput yhteen ja julkaisen sitten, että tilaa säästyisi. Siinä voi kestää aika kauan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keisari Wankerille kirjoitti:

Lisää juttua Johnista ja Macista! Ne ovat ehdottomasti parhaita tarinoita koko palstalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu