ostin juuri 490ha virosta peltoa 400ha.. kaikkein parasta saan vähentää tappiot suomen verotuksessa:) ja rengit tekee työt vedäppä juppi paremmaksi muutaman vuoden päästä myyn sen 30 kertaisella voitolla kiitos eu sta oi jupitseeni
ostin juuri maatilan virosta
ei juppien polkema
121249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitä maksoi, tuliko rengit vanhoina työntekijöinä kaupassa?
Jos olisit ostannut osakkeita niin niiden arvo on ainakin 50 kertaa suurempi.
on lopetettu.Arvo voi vain nousta.Paskapaperia saa kaupasta.
kyllä jäpä polokas paskkaan,seuraavaks maksat suojelu rahnaa 60% tilas tuotosta neukkujen mafiale jotta saat ilveillä sitä tillaas jos et maksa ne räjäyttää sun tilas tuhannen pillun pärreiks ja leikkaavat sulta korvat ja pallit ja lähettääne vaimolles.että onnee vallan kauhiast sulle sinne rajan taa.
niin minä ajattelen. Venäjällä ja Puolassa ei ole välistä vetäjiä.
Saa nähdä miten alkaa toimimaan.
ja ostin koko venäjän ja usaan.
Nyt kirottaa, olishan tuota paskaa ollut navetan takanakin...
parka. iskit kirveesi kiveen. ja pahan kerran.
ja osti Kiinasta 10.ooo hehtaaria ja sain kaupan päälle 2387 työntekijää,nyt vain odottelen rekkakuormallista voittorahoja vuosittain!
Minäpä kirjoitin kauppakirjaan nimeni haihtuvalla musteella. Sain rahat, mutta sinäpä jäitkin ilman pikkuvaltioita.
Aina teita tolloja riitaa, mina ostin sen maa kiinteison 2-vuota siten. 30% siita mita sina nyt maksaa. Estimaas on hinnat jo alkavat tipua. Sinun maa on ny halba=halba on eesti keel huono.
Sanot, että eesti keel huono, sinun täyttyy ruveta opettelemaan!