Eli olen jumissa pelissä. Olen aktivoinut ekan tornin, ja sit palasin takas ja sain siltä akalta toisen miekan, siitä en enää löydä oikeaa tietä toisen tornin luo. Kaikki vanhat reitit on kerretty jo kolmesti läpi enkä oo vielä löytäny uutta reittii. Helppikääs vähä!
prince of persia warrior within
avuton..
4296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitää asiaa oo, mutta tulinpa toteamaan että tossa alempana kysyin juuri samaa asiaa, eikä kukaan ole auttamaan kyennyt. Eli kaikki warrior withinin pelaajat, auttakaa vähän!
Siinä kun saat sen miekan siinä keskellä on se vipu mitä olet aikasemmin vääntänyt, väännät uudestaan eri asentoon, sitten vaan loikit niitä vuoria pitkin ylös ovelle.
Mä ainaki (oon ton tokan viestin kirjoittaja) oon väännelly sitä vipua joka suuntaan ja kaikki reitit on tutkittu, mutta mistään ei ole löytynyt toista tornia joka aktivoida. Kertokaa minne pitä mennä! Kaikki löydetyt reitit on koluttu läpi moneen kertaan mutta mitään uutta ei löydy. Missä se toinen torni on?
pitää vääntää siitä vivusta ja sitten hypätä rotkon yli juomapaikkaa päin ja sitten juosta seinällä ja hypätä ns."vuorelle" minkä se vipu loi