Mariah Scareyn uusin single meni brittilistalla sijalle #11...Voi voi,eipä kiinnosta eurooppalaisia Mimi :D
Britit unohtivat Mimin!
11
1844
Vastaukset
- Teflon
Onko Englanti sun mielestä koko Eurooppa? Hahhah, meneppäs ala-asteelle kun et maanosia osaa. :D
Eikä osaa edes kirjoittaa nimeäkään oikein. Se on Mariah Carey.
11 on hyvä sijoitus. Ja USAssa se on jo 2.- ala-asteelle
Se kirjoitetaan "MENEPÄS" eikä "MENEPPÄS". Yhdellä P:llä.
Siitä vaan seuraksi ala-asteelle kielioppia opiskelemaan. - Teflon
ala-asteelle kirjoitti:
Se kirjoitetaan "MENEPÄS" eikä "MENEPPÄS". Yhdellä P:llä.
Siitä vaan seuraksi ala-asteelle kielioppia opiskelemaan.Sinäkin voit liittyä samalla, sillä p:tä ei kirjoiteta isolla alkukirjaimella.
Ei tarvitse nussia pilkkua. - Anti-Lamb
Teflon kirjoitti:
Sinäkin voit liittyä samalla, sillä p:tä ei kirjoiteta isolla alkukirjaimella.
Ei tarvitse nussia pilkkua.Brittilista on maailman toiseksi seuratuin lista ja edustaa siten suurta osaa Eurooppaa.11.sija on todella huono koska Brittilistalla ei siitä enään nousta ylemmäksi saati listaykköseksi.
- Teflon
Anti-Lamb kirjoitti:
Brittilista on maailman toiseksi seuratuin lista ja edustaa siten suurta osaa Eurooppaa.11.sija on todella huono koska Brittilistalla ei siitä enään nousta ylemmäksi saati listaykköseksi.
Tiedoksi vain, etttä Euroopassa on myös monia muita maita. Sanoit että Mariah ei kiinnosta Euroopassa ja puhuit pelkästään Briteistä. Ja Mariahn uusin levy on myynyt Briteissä aika pirun paljon, muistaakseni 400 000 kappaletta.
Ja tuo uusi sinkku on nyt USAn kärjessä, Mariahin 17 listaykkössingle Amerikassa.
Voisitko sanoa mitä väliä sillä on, vaikka Eurooppaa ei kiinnostaisikaan (Eurooppaa kiinnostaa, hyvin paljon) Mariah?
Typerys. - Anti-Lamb
Teflon kirjoitti:
Tiedoksi vain, etttä Euroopassa on myös monia muita maita. Sanoit että Mariah ei kiinnosta Euroopassa ja puhuit pelkästään Briteistä. Ja Mariahn uusin levy on myynyt Briteissä aika pirun paljon, muistaakseni 400 000 kappaletta.
Ja tuo uusi sinkku on nyt USAn kärjessä, Mariahin 17 listaykkössingle Amerikassa.
Voisitko sanoa mitä väliä sillä on, vaikka Eurooppaa ei kiinnostaisikaan (Eurooppaa kiinnostaa, hyvin paljon) Mariah?
Typerys.Levy Ei ole myynyt 400 00 briteissä vaan ollut floppi sielläkin NME:n mukaan.Lihavan ääliölehmän konsertitkaan eivät myy loppuun,ei Briteissä,Hollannissa,Saksassa eikä viimeksi Ruotsissa jossa Globenin konsertissa oli vain 6000 ihmistä,hah!!Aftonbladet myös arvosteli konsertin lapselliseksi ja sekopäiseksi sirkukseksi jossa ei ollut mitään järkeä.
- Teflon
Anti-Lamb kirjoitti:
Levy Ei ole myynyt 400 00 briteissä vaan ollut floppi sielläkin NME:n mukaan.Lihavan ääliölehmän konsertitkaan eivät myy loppuun,ei Briteissä,Hollannissa,Saksassa eikä viimeksi Ruotsissa jossa Globenin konsertissa oli vain 6000 ihmistä,hah!!Aftonbladet myös arvosteli konsertin lapselliseksi ja sekopäiseksi sirkukseksi jossa ei ollut mitään järkeä.
Ei, levy ei ole ollut floppi sielläKÄÄN. Annapas lähteitä!
Paitsi: Niitä ei ole!
Vittu mikä tyhmä tyyppi.
Hänen uusin levynsä on myynyt yli 8 miljoonaa kappaletta ja niistä 4½ miljoonaa Jenkeissä, eli 3½ miljoonaa muualla maailmassa, että siitä sulle floppia!!!!
Etkä vastannut kysymykseeni: "Voisitko sanoa mitä väliä sillä on, vaikka Eurooppaa ei kiinnostaisikaan (Eurooppaa kiinnostaa, hyvin paljon) Mariah?" Noh?! - Anti-Lamb
Teflon kirjoitti:
Ei, levy ei ole ollut floppi sielläKÄÄN. Annapas lähteitä!
Paitsi: Niitä ei ole!
Vittu mikä tyhmä tyyppi.
Hänen uusin levynsä on myynyt yli 8 miljoonaa kappaletta ja niistä 4½ miljoonaa Jenkeissä, eli 3½ miljoonaa muualla maailmassa, että siitä sulle floppia!!!!
Etkä vastannut kysymykseeni: "Voisitko sanoa mitä väliä sillä on, vaikka Eurooppaa ei kiinnostaisikaan (Eurooppaa kiinnostaa, hyvin paljon) Mariah?" Noh?!Tässä maailman listat tältä viikolta,eipä paljon selittelyjä kaipaa :-)
http://www.mediatraffic.de/ - Teflon
Anti-Lamb kirjoitti:
Tässä maailman listat tältä viikolta,eipä paljon selittelyjä kaipaa :-)
http://www.mediatraffic.de/...vieläkään vastannut kysymykseeni.
Tyhmän lisäksi epäkohtelias.
Ai mitä tuo sivu muka todistaa? Häh?!
Nii-in... valitettavasti et pysty kiistämään et Mariah'n uusin levy on todella suosittu maailmalla. Mahtaa ottaa pannuun. :D - MariahScaresMe
Teflon kirjoitti:
...vieläkään vastannut kysymykseeni.
Tyhmän lisäksi epäkohtelias.
Ai mitä tuo sivu muka todistaa? Häh?!
Nii-in... valitettavasti et pysty kiistämään et Mariah'n uusin levy on todella suosittu maailmalla. Mahtaa ottaa pannuun. :Dsuosituimpia artisteja tällä hetkellä!
- on...
tyhmin ja ehdottomasti rumin kansa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain37712456Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2655464Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2163964Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2142770Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov172025Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191854Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167930Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!273895No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74802Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59756