- vatsasta-

onks teil pömppis, vatsalihakset vai mitkä ?
mikä on teiä mielest paras tytoil/naisilla ?
ja millä kiinteyttää vatsaa ?
3585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla on sellanen kiintee vatsa, et lihakset näkyy ihan hiukan.
Tytöillä/naisilla kovin näkyvät vatsalihakset ei musta oo kauniit. Voihan sitä joskus hiukan pömppiski olla :D
Vatsaa voi kiinteyttää tekemällä vatsalihasliikkeitä :D

Äänestä

...pömppis (ja ihan kunnon sellainen) on paras, mutta toisaalta esim. veljeni ja kaverini pitävät eniten litteästä vatsasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pauliina kirjoitti:

onks teil pömppis, vatsalihakset vai mitkä ?
mikä on teiä mielest paras tytoil/naisilla ?
ja millä kiinteyttää vatsaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu