mahdollista

tuntea kauheita menkkakipuja vaikka ne ei alkaiskaa.. eli oliskin raskaana? Mahaa nipistelee ja pistelee ja välillä selkään sattuu silleen ku menkkojen aikaan!
1448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla ainakin maha on kipeä vähän kun olis menkat vaan ei ole, selkäänkin sattuu ja raskaana olen hyvin alussa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tai ei? kirjoitti:

tuntea kauheita menkkakipuja vaikka ne ei alkaiskaa.. eli oliskin raskaana? Mahaa nipistelee ja pistelee ja välillä selkään sattuu silleen ku menkkojen aikaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu