Avaimet käteen?

Kuinka valmiina talon vois saada avaimet käteen-systeemillä? Ja paljonkohan on hintaa n. 110m2? Suositteletteko jotakin valmistajaa/merkkiä?
41857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

maksaa raksaliikkeen mukaan talon hinta 50000 euroa. Siihen se kiinnostus yleensä lopahtaa.

No se ruottalainen on halvempi ja luultavasti lukot ja avaimet saa kaupassa mukana. Ei ehkä Ablouta.

Äänestä

Mitä enemmän ladot pätäkkää pöytään, sitä valmiimpaa on.
Vaikka perintöastiat kiillotettuina kaapissa.

Et kai luule, että monimiljonäärit nysväävät listojen ja silikonien parissa,
ellei sitten harrastuksesta - tai niiden toisten silikonien ;)

Äänestä

Espooseen valmistui nopealla aikataululla. Soita vaikka 040 771 8051 jos haluat lisätietoa.

Äänestä
  • Itselläni Design talon Elina, valmis talo, autotalli/varasto.Pihat kunnossa. Tyytyväinen!!!!!!!!!:)Koko homma 160000e

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Kuinka valmiina talon vois saada avaimet käteen-systeemillä? Ja paljonkohan on hintaa n. 110m2? Suositteletteko jotakin valmistajaa/merkkiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu