scorpio

mistä saisi scorpion ohjekirjan?auto on vm-95 ja 2.9 cosworth farkku.
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Omaan scorpioon (vanhempi malli) löysin tuon kirjasen purkamolta, kun kävin hakemassa syyläriä autoon. Ihan uteliaisuuttani sitten kurkkasin auton sisällekkin ja siellähän se oli. Jotenka sain sen sitä kautta itselleni.

Äänestä

Mulla on myös uusikorinen scorpio.
Ohjekirjaa olen koittanut metsästää, turhaan.
Paras manuaali löytyy http://www.fordscorpio.co.uk/

Äänestä
  • Niin,kyllä löytyy ohjekirja suomeksi maahantuojalta ja maksaa 16e,kun tilaa foordin kautta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasu kirjoitti:

mistä saisi scorpion ohjekirjan?auto on vm-95 ja 2.9 cosworth farkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu