Pyydän anteeksi kaikilta Ruotsalaisilta näin joulun alla tyhmää käyttäytymistäni.
Ja toivotan hyvää joulua.
Ja toivotan hyvää joulua.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
eipä muuta ku hyvää huomenta kokkola :)
Mahtaako olla Copy itse?
RUOTSALAISILTA! Olemme SUOMALAISIA!!!
Tässä taas näkee, kun suomalaiset luulee olevansa ruotsalaisia... Voi hyvänen aika. Anteeksipyyntö oli osoitettu RUOTSALAISILLE, ja epäilen vahvasti, että tämän on anteeksipyynnön on kirjoittanut kokkolalainen, täysin suomalainen, joka luulee osaavansa ruotsia ja tämän johdosta ajattelee olevansa ruotsalainen. Ei siis Copypaste.
Nimimerkki ei täsmää!
Mies/nainen on tullut järkeensä,ihan selvästi tämä on Copypaste,kun ei kommenttia kuulu .klap klap.klap.
Kyllähän se on selvä, että jokaisella ihmisellä saattaa olla kaunaa jotain tiettyä ihmisryhmää vastaan. Paras keinohan se on täällä netissä ilmaista mielipiteensä.
Kyllä paha olo aina ajan kanssa helpottaa vaikka se aikansa ottaa. Ei tuomita kuitenkaan tuomijoitakaan. Uudenvuoden lähestyessä tehdään kaikki lupaus jolla lupaamme ymmärtää enemmän muiden ihmisten mielipiteitä vaikka ne omista poikkeaisikin.
Olisit Copypaste osoittanut anteeksipyyntösi ruotsinkielisille suomalaisille eikä ruotsalaisille, jotka asuvat lahden takana, olisi anteeksipyyntösi mennyt oikeaan osoitteeseen.