Pieni kuva

Anteeksi tyhmyyteni, läppärin kuva vain puolittui jostain syystä?? siis näytöllä näkyy vain puolet mitä oli aikaisemmin, eli täytyy aina vierittää kun alaosa ei näy. Blease mikä on?
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

---

Äänestä

ainakin fujitsun kannettavissa on semmonen nappi kuin FN nii sitä ku painaa pohjassa ja jotain f-nappia eli tais olla f5 nii kyllä lähtee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maijuli kirjoitti:

Anteeksi tyhmyyteni, läppärin kuva vain puolittui jostain syystä?? siis näytöllä näkyy vain puolet mitä oli aikaisemmin, eli täytyy aina vierittää kun alaosa ei näy. Blease mikä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu