Kysymys

Ovatko ihmiset oikeasti niin typeriä, että valitsevat kumppanin ja ystävät horoskooppi merkin perusteella?
3489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on vain niin, ettö tieto toisen "sopivasta" horoskoopista tekee ihmisen entistä kiinnostavammaksi.



Mutta tietenkin loppukädessä ihan muut asiat ratkaisevat kuin joku horoskooppimerkki!

Äänestä
  • ..on vain mukavaa viihdettä lukea, kuinka sopiva kumppanini minulle horoskooppien perusteella on. Todellakaan en toimivaa suhdetta pistäisi poikki, vaikka astrologia tuomitsisi jutun mahdottomaksi :) Usein nuo luonnekuvaukset yms ovat kohdallani kuitenkin osuneet lähes pelottavan oikeaan.

    Äänestä

"Ovatko ihmiset oikeasti niin typeriä, että valitsevat kumppanin ja ystävät horoskooppi merkin perusteella?"

No en ole koskaan valinnut ystäviäni astrologian perusteella!Mistä olet tuollaista saanut päähäsi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Härkä kirjoitti:

Ovatko ihmiset oikeasti niin typeriä, että valitsevat kumppanin ja ystävät horoskooppi merkin perusteella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu