Brion turvaistuin/kokemuksia?

Löytyykö Brion turvaistuimen käyttäjiä? Kyseessä on uusi tuote, jota ei tietojeni mukaan ole vielä edes testattu. Kannattaako ottaa riski ja ostaa vai turvautua vanhoihin testivoittajiin?
1479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä on tuo brion zento istuin ja erittäin tyytyväisiä olemme olleet. poika siirtyi siihen kaksi kuukautta sitten, ollessaan 7kk ikäinen. Hienosti on jaksanut istua siinä pitkänkin matkan (reissasimme tuossa joulua ennen 8 tunnin ajomatkan) kahdella pysähdyksellä). Vyöt ovat näppärät, menevät kiinni näppituntumalla, istuin osa on lapselle hyvä ja riittävän pehmeä, turvakaaret turvallisen korkeat. Kaikinpuolin hyvä istuin on ollut! Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minnig kirjoitti:

Löytyykö Brion turvaistuimen käyttäjiä? Kyseessä on uusi tuote, jota ei tietojeni mukaan ole vielä edes testattu. Kannattaako ottaa riski ja ostaa vai turvautua vanhoihin testivoittajiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu