Vorsalaiset

Vieläkö tänä päivänä vorsalaiset tunnistaa siitä, että heillä on aina farkun lahkeet buutsien sisälle tungettuina?

Olen kuullut puhuttavan, että ainakin menneinä vuosina näin on ollut...
2789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näinhän se on nykyäänkin. Se mikä on muuttunut on se että nykyään vorsaa hallitsee urjalan juntit. Vorsalaiset on itse altavastaajana omassa kaupungissaan.

Äänestä

Hei juuri niinhan ne kuuluukin olla,
missa on erilailla ja kuinka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedonjanoinen kirjoitti:

Vieläkö tänä päivänä vorsalaiset tunnistaa siitä, että heillä on aina farkun lahkeet buutsien sisälle tungettuina?

Olen kuullut puhuttavan, että ainakin menneinä vuosina näin on ollut...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu