ei kai haittaa..

ei kai haittaa jos 13vuotiaana dokaa ja on polttanu vähän pilvee ja viiltelee....?
3475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hei mieti ny,sä oot pieni kersa vielä! ja sulla on tulevaisuus edes! ja sulla on tollasta jo..juat,poltat pilvee,viiltelet! eikö porukkas sano mtn? jos tuo ois mun kohdalla niin mun porukat ois vieny mut jo johonkin hoitoon! ota lapsi itseäsi niskasta kiinni! vai haluaksä muilta huomiota? ku et saa kotona sitä laisinkaan?

Äänestä
  • minkäs ikänen sinä itse olet ja mistä päin ei kyl tähän nyt liity :D:D

    Äänestä

jami on taas käyny riehumas...:p älä väitä vastaan..!se oot sä j kyl mä sen tiiän...!;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjoku kirjoitti:

ei kai haittaa jos 13vuotiaana dokaa ja on polttanu vähän pilvee ja viiltelee....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu