antenni

Onkos se nyt niin ettei noita maksullisia kanavia esim. Discovery Channel ,voi vastaanottaa antenniverkon boksilla?
2579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

canal 4 kanavaa onnistuu jos teet sopimuksen. Discovery ei kuulu joukkoon.

Äänestä

Suosittelen hankkimaan canal tai viasatin satelliitti paketin, jos haluat maksukanavia. Nyt on aika hyvät tarjoukset, boxi, antenni ja asennus ilmaseksi. Itse olen kaapelissa, mutta jos olis pelkkä harava harkitsisin varmaan tommosta ja ottaisin canalilta sen perhepaketin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


konna2 kirjoitti:

Onkos se nyt niin ettei noita maksullisia kanavia esim. Discovery Channel ,voi vastaanottaa antenniverkon boksilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu