tämä subbari

olisko tästä mihinkään? siis kannattaako ostaa esim 60eurolla? tarkoitus olisi saada pieni parannus bassoihin :)

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=25154204
3585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos lähes uuden subbarin lähtöhinta on 30 euroa, kyseessä on tuote jolla ei varmasti tee yhtään mitään. Eipä tuossa myynti-ilmoituksessa ollut edes valmistajan nimeä.

Äänestä
  • "aktiivi subwoofer bench 6.5". Lienee Lidlin mallistoa.Ainakin tuotemerkki viittaa siihen (bench).Myös muita saman nimisiä tuotteita myynnissä ajoittain.

    Äänestä

siis ainakin hintaansa nähden on ihan ok varmasti...kaverilla ainakin saman näköinen ja en olisi koskaan uskonut että soi niin hyvin. tietenkin tarvii ottaa huomioon että elementti on 6.5", että ei se nyt ihan ikkunoita riko, mutta itse voisin maksaa tuosta hyvinkin 60e jos olisi tarvetta....mutta kukin on omaa mieltänsä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko hyvä kirjoitti:

olisko tästä mihinkään? siis kannattaako ostaa esim 60eurolla? tarkoitus olisi saada pieni parannus bassoihin :)

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=25154204

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu