halvaus?

kissani tultua aamulla sisälle huomasin että kissani takajalat eivät kanna kunnolla. tassut eivät olleet kipeät mutta pystyssä pysyminen on vaikeaa. kissani ei ole edes vielä vuoden vanha. mikä voisi olla siis vikana???
4798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kannattaa soittaa eläinlääkärille ja kysyä sieltä.

Äänestä

Vie jo IHMEESSÄ kissasi eläinlääkäriin jos yhtään välität lemmikistäsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Heti eläinlääkäriin, niin kuin olisit jo!!

Kerrohan kuulumisia.

Äänestä
  • kissani on taas ihan kunnossa!!! se kesti pari tuntia mutta nyt se jo juoksee ja leikkii iloisena... epäilin että se oli saattanut syödä jotain myrkkyä joka vaikutti sillä tavalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_zoe_ kirjoitti:

kissani tultua aamulla sisälle huomasin että kissani takajalat eivät kanna kunnolla. tassut eivät olleet kipeät mutta pystyssä pysyminen on vaikeaa. kissani ei ole edes vielä vuoden vanha. mikä voisi olla siis vikana???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu