valmet

Valmet Automotive Uudessakaupungissa hakee näköjään tehtaalleen työntekijöitä. Millaista palkkaa esimerkiksi autonrakentaja saa?

Onko hyvä työpaikka (hyvä ilmapiiri, kannustavat esimiehet ja yrityksen johto jne)?
31310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

telkkarissa oli, kovaa tahtia sitte laitat mäntiä sinne moottoriin hihnalla :p

Äänestä
  • Eipä ne taida kasata niitä moottoreita vaan moottorit laitetaan valmiina pakettina koriin.
    Näin ainakin luulisin.

    Äänestä

  • taideta kirjoitti:

    Eipä ne taida kasata niitä moottoreita vaan moottorit laitetaan valmiina pakettina koriin.
    Näin ainakin luulisin.

    Näin on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


automotive kirjoitti:

Valmet Automotive Uudessakaupungissa hakee näköjään tehtaalleen työntekijöitä. Millaista palkkaa esimerkiksi autonrakentaja saa?

Onko hyvä työpaikka (hyvä ilmapiiri, kannustavat esimiehet ja yrityksen johto jne)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu