Olen obscuressa siinä kohdassa kun ne joutuu vankiselleihin ja sieltä pitää mennä sairaanhoitajan luokse ylös. Ylös olen päässyt ja muuten pelaisin sitä eteenpäin mutta on yksi ongelma.
Vankiselliin joutuessa kaikki aseet ja tavarat hävisi. Ja vaikka nyt olen löytänyt tavaroita niin ne ei näy siinä tavaralistassa. Eli se ukko ottaa löydetyt tavarat mutta ne ei tule siihen listaan näkyviin, eli niitä ei voi käyttää.
Onko muilla peli seonnut samanlailla tuossa kohdassa? Ja miten ne tavarat saisi näkymään listassa? Ei viitsisi alusta aloittaa pelaamista.
obscure
???
2
160
Vastaukset 2
Aika ikävästi sinulla tiltannut peli. Ei tuossa varmaan muu auttaisi kuin alottaa peli alusta. Itsellä käynyt vastaavanlaisia tilanteita joissain peleissä. Ja eihän se hauskaa ole.
- Joku...
en nyt muista tarkalleen enää kun on niin pitkä aika kun olen pelannut, mutta eikö siinä ollut sellien luona joku laatikko johon aseet on ns varastoitu ja se täytyi saada auki voimapihdeil tai jollain... En kyl tosiaan muista mut menköön syteen taikka saveen... :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1261506Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1431348Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak109814Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja120771- 62715
- 53691
- 37571
Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero144559Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt286529- 6515