Jos tiedätte...

...jotain kopiointi/kloonaus ohjelmaa tai jotain koodia niin KERTOKAA se!!!kiitän etukäteen...
3351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysellä, koska sellaista ohjelmaa ei ole eikä tule koskaan olemaankaan ;O

Äänestä

Kun ratiossa soitetaan musiikkia, niin saan sen kopioitua c-kasetille.

Neuvon lisää jos et osaa.

Äänestä
  • Pelejä cd:lle 20 minuutissa. sellasii 4 gigan pelei ja sit mä osaan kans kopioida cd:n eli sit on tupla cd... tarvii vaa laittaa toinen cd tavalliseen asemaan ja toinen polttavaan ja kopioida ne tiedostot toiselta cd:ltä toiselle cd:lle... jännää eikös?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

...jotain kopiointi/kloonaus ohjelmaa tai jotain koodia niin KERTOKAA se!!!kiitän etukäteen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu