Ystäväni kävi meillä uuden vuoden aaton ruualla ja oli tulossa kipeäksi.Hän sanoi että joka aatto on kuumetta johon 12vuotias likka "sä oot ollu ilmeisesti koko vuoden niin tuhma että aattona se kostautuu sairasteluna" ;)) Naurettiin.Oli hyvin sanottu ;>
tuhma=kipeä aattona
blondi-72hki
91812
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
voi että oli taas hauskaa... he he he...
Minunkin lapseni sanoi, että ei syö maksalaatikkoa kun siinä on rusinoita. Naurettiin. Oli hyvin sanottu.
ehe he he heh ee...
pääsiäispupua ole olemassa, mutta joulupukki tulee aaahhaaahhhahahahahahaha
Meillä sanoi, että on nälkä ja sit kun sai ruokaa sanoi, ettei tykkää siitä. Hih. Kyllä me taas naurettiin. Oli se hyvin sanottu.
ja että kessuppii...hiihihihihiaiahaha on ne!
Ja tiellä tuli eilen vastaan mykkä mies joka sanoi:"Eikö olekin hassu ristiriita?"
Ja hitsi me naurettiin niin paljon että Suffeli-vauvaltamme repesi vaippa! Ja me naurettiin sitten sillekin!
Tuo oli hyvä. Meidän tyttö sanoi, että Suffeli on syötävän suloinen vauvan nimi. Ja minusta se oli oikein osuvasti sanottu. Ja kyllä me naurettiin.
Kismetti. Vappu-Elmeri tippu melkein katolta,luuli että se kessuppi on nimi. aaaahahahahahaahahaahh
heh heh hee... Susu-Pätkis sanoi, ettei katolle saa kiivetä. Hyvin sanottu. Kyllä me naurettiin... ehe heee...
tullee pätkikseksi hihihihiiihihihihihih