jippii

Vihdoinkin ne menkat sieltä alko!!! Ja just ku olin varannu lääkiriajan ku ei kuukautisia kuulu! Pitää varmaan pikkuhiljaa soittaa ja peruuttaa aika. Nyt voi sitten uudestaan ruveta jännäilemään tärppiä kun on vihdoinkin se kp2!!!
1377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sama juttu mulla kuukausi sitten! Mukavampaa kun menkat alkaa, kun ei tietoo mikä mättää ja voi alkaa laskeskeleen kp:ä :) JEE!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!! kirjoitti:

Vihdoinkin ne menkat sieltä alko!!! Ja just ku olin varannu lääkiriajan ku ei kuukautisia kuulu! Pitää varmaan pikkuhiljaa soittaa ja peruuttaa aika. Nyt voi sitten uudestaan ruveta jännäilemään tärppiä kun on vihdoinkin se kp2!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu