Virtalähde

Virtalähteen kupeessa lukee Max DC output: 350 W ( 3,3 V & 5 V = 130 W max). Onko toi 350 W sen teho. Pyöriikö kone tolla virtalähteellä, jos siihen laittaa näytönohjaimeksi GeForce 6600 GT.
2313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tolla virtalähteellä kone todellakin alkaa pyörimään ympäri kämppää ja mahdollisesti alkaa tanssia rokkia kellon ympäri(llä).

Jouluna se pyörii kuusen ympäri.

Äänestä

Mulla lukee 350W Output.

( 3,3 V & 5 V = 230 W max)

Kai sullakin on toi 230W.

Tai onks muka vain 130W?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Axu kirjoitti:

Virtalähteen kupeessa lukee Max DC output: 350 W ( 3,3 V & 5 V = 130 W max). Onko toi 350 W sen teho. Pyöriikö kone tolla virtalähteellä, jos siihen laittaa näytönohjaimeksi GeForce 6600 GT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu