Aivan mainio peli,Eikä älyttömän vaikeakaan. Mutta nyt on pikkuisen propleemaa. Odottelen että blacklist 4 haastaisi, mutta jostain syystä ei haasta. Bountya on kerätty riittävästi 4330000p. kun tarvitsisi olla 4050000p.? Tosin sain kerralla bountya 703000p. Ei kait siitä menny sekaisin. Jos joku tietää mikä vikana niin kertoo reippaasti. Niin kaikki ajot on ajettu,mapissa ei ole mitään suoritettavaa.
NFS MW proplem
peluri
8830
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kaikki Milestonet suoritettu ?
mappi on tyhjä ei ainakaan mitään näy? Siis kartallahan pitäisi näkyä jos jotain on ajamatta vai onko tässäkin niinkuin undergroundissa että ne ei näy vaan niitä pitää etsiä omin nokkine.
Sinne autotalliin ja sielt sinne haaste juttuun ja kato onko sulla siin kaikki vaaditut "taka-ajo" -jutut suoritettu. Eihän noit Milestoneja muistaakseni edes näe kartalla.
No joo 3 kpl oli suorittamatta, aikani kurvailtuani sain kaikki suoritettua ja ohjausvirheen takia jäin kiinni. Siitähän seurasi että lambo otettiin pois, tuli ne rastit täyteen. rahaa olisi ostaa uus ja virittää se mutta ajattelin että olisin ostanut auton vasta sitten kun kaikki on auki, eli blacklist 4:en jälkeen aukenee kaikki autot. Mites ton lambon saa lunastettua itselleen vai onko se mentävä autokauppaan?
Ongelmat voitettu hain kaupasta uuden auton, milestonet suoritettu ja homma jatkuu. Tjaa eihän ne kaikki autot vielä 4:en jälkeenkään aukene.
auton saa jonkinajan kuluttua takaisin. Siitä tulee ilmoitus.
öhöm oliko järkee ostaa uutta lamboo ku sen saa lunastettuu takas ku painat siel car select paikas sen auton kohalla x nappia
sinulla ehkä on tarpeeksi kisoja ja palkkiota mutta on kaikki virstanpylväät suoritettu? homma saattaa joutua siitä. itse olen juuri 5 kuskissa eikä tule palkkiota ne piikkimatot on aika keljuja no siinä kommentti.. hauskoja pelihetkiä