Bluetooth hiiri nykii

Hiiri nykii kun on hetken levossa, eli lähtee viiveellä liikkeelle. Mitä pidempi on lepoaika sen pidempi viive.

Hiiri on Acer Ferrari 4000 myyntipakkauksen mukana tullut BT-hiiri. Tietoa jollain onko se vaan huono hiiri, vai tarviiko jotain uusia ajureita tai jotain.
1258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en tiedä onko vika itse bluetoothissa, mutta itselläni on aivan sama vika vaikka se toimii ihan radioaalloillakin. vika voi olla jossain muuallakin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nykii kirjoitti:

Hiiri nykii kun on hetken levossa, eli lähtee viiveellä liikkeelle. Mitä pidempi on lepoaika sen pidempi viive.

Hiiri on Acer Ferrari 4000 myyntipakkauksen mukana tullut BT-hiiri. Tietoa jollain onko se vaan huono hiiri, vai tarviiko jotain uusia ajureita tai jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu