Turbo Primeraan?

Onko kenelläkään tietoa, olisiko P11-mallin
primeraan olemassa/ylipäänsä mahdollista asentaa
turboa.
1466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Am worksin kotisivulta onko mahdollista. Taisi
olla jotakuinkin vuodesta 92 jälkeen tehtyihin
autoihin ei saa turboa laittaa. Tai siis tulee
niin tolkuttoman kalliiksi.

Mahdollistahan tuo varmasti on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turbo hullu kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa, olisiko P11-mallin
primeraan olemassa/ylipäänsä mahdollista asentaa
turboa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu