Huippuimuri kerrostaloon

Mitäs vaatimuksia kun alunperin painovoimainen hormi?
Ylimmän kerroksein huoneiston asuntoon tulee katolta kaksi omaa hormia, joihin sisäputken asennus ei onnistu.

Voiko huippuimuriin vetää hormissa sähkönsyötön asunnosta (liesituuletinohjaus)?
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

omistat ko yhtön osakekannan, muutoin melkein mahdotonta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwerty123456 kirjoitti:

Mitäs vaatimuksia kun alunperin painovoimainen hormi?
Ylimmän kerroksein huoneiston asuntoon tulee katolta kaksi omaa hormia, joihin sisäputken asennus ei onnistu.

Voiko huippuimuriin vetää hormissa sähkönsyötön asunnosta (liesituuletinohjaus)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu