Eli siinäpä tärkein jo tulikin. Mutta vielä tarkemmin kerraten, mites sitä auraa "luetaan" ja kuinka pitää harjoitellaan, että se yleensä pystytään näkemään?
Keskittyminen, rentoutus yms on varmaan ihan niitä avainsanoja alkuun pääsemiseks, mut onkos muuta?
Kuinka oppia näkemään aura?
5
1583
Vastaukset 5
- aave nainen
W.E BUTLER tunne aurasi. tästä minäkin bongasin yhden harjoituksen:)
- oppilas
pitänee tutustua opukseen :)
- aave nainen
oppilas kirjoitti:
pitänee tutustua opukseen :)
selitetään näet aika hyvin eikä ole hirvittävän pitkä ja mielenkiintoinen lukea:)
- Turkulainen maamies
Auran näkemiseksi sinun on matkustettava Turkuun, jossa voit nähdä Auran virtaamassa Turun läpi. Jos tulet maatilalleni, niin voit nähdä useampia auroja. Mitään maagisia temppuja et tähän tarvitse, vaan kyse on melko luonnollisesta asiasta.
- Kuujousimies
Musta on hienoa, että olet kiinnostunut näistä asioista ja tietoa on kyllä saatavilla aika paljon nykyään :)
Itse vaan välillä mietin näin niinkuin yleismaailmallisesti että MIKSI ihmiset haluaa nähdä auroja? Onko se ihmisistä siistiä vai onko taustalla se että haluaa laajemmin ymmärtää esimerkiksi ihmisen energiakehojärjestelmää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121394
- 45921
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r133704- 70676
- 67626
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.107519Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20500Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e100482Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32478- 34477
- 5468
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118466- 52462
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 52413
- 42410