Olimme juhlineet porukalla uutta vuotta mökillä.
Aamulla heräsin ja oli seisokki. Samalla heräsi myös porukkaamme kuullunut Kirsi. Päätimme lähteä yhdessä soutelemaan. Hänellä oli yllään vain shortsit ja bikinin yläosa. Hän huomasi heti että kiihoituin hänestä ja hän menikin veneen teljolle pötkölleen ja sanoi,että nai. Siirryin hänen jalkoväliin ja aloin kiihkeän rynkytyksen. Vene heilui järvellä nii,että melkein kaatui. Lopulta paine kävi suunnattomaksi ja laskin lastini hänen pimpsaansa.
Samana iltan päätimme hiihtoretken päälle lämmittää saunan, olimmehan kaikki hionneet reissussa. Kirsi lähti mukaan ja aloitti kiihkeän imutuksen. Turskusin ainakinn puoli litraa spermaa hänen suuhunsa. Reissu jatkui kiihkeänä ,mutta siitä lisää tuonnempana jos jatkoa haluatte.
uuden vuoden juhlat.
6
18564
Vastaukset
- JuhaP
Hai sie!
Sehän oli mukava tarina suotuineen ja hiihtoretkineen ;) Laitatko jatkoa tulemaan !! - Kiva tarina
Jatka ihmeessä kirjoittelua,sinussa on selvästi kirjailian vikaa
- Olin Mukana
Sitten lähdettiin porukalla hakemaan joulukuusta metsästä. Kävelin Kirsin perässä ja vedin hänet sivuun polulta. Siinä sitten lumihangessa nostin sen hametta ja aloin panna sitä yhtä isoa palmua vasten. Joku kalastaja tuli siihen katsomaan. Ostin siltä yhden makrillin. Maksuksi annoin senkin panna Kirsiä. Palailtiin mökille ja alettiin koristella sitä vappua varten. Kun Kirsi laittoi tiputaulua seinälle, menin sen taakse ja aloin taas panna sitä. Kuulin kun muut pystyttivät pihalla juhannuskoivuja samall kun jyystin takaapäin Kirsiä pilluun.
- kenties
myös pikkujoulut kuvioissa mukana??
- Pärinä-täti
Oli siellä pikkujoulukin mukana. Seistiin hangessa polvia myöten ja juotiin viinaa. Kirsillä oli yllä pelkkä bikinien yläosa, joten menin sen taakse ja aloin jyystää. Toimitusjohtaja souteli siihen paikalle ja veteli uistinta. Pari muutakin kaveria alkoi pilkkiä, mutta sitten niitä alkoi panettaa ja siirtyivät yhden naisen kanssa toiseen hotellihuoneeseen ja naivat sitä samalla kun katsoivat linnan juhlia.
- Tarina-Setä
Pärinä-täti kirjoitti:
Oli siellä pikkujoulukin mukana. Seistiin hangessa polvia myöten ja juotiin viinaa. Kirsillä oli yllä pelkkä bikinien yläosa, joten menin sen taakse ja aloin jyystää. Toimitusjohtaja souteli siihen paikalle ja veteli uistinta. Pari muutakin kaveria alkoi pilkkiä, mutta sitten niitä alkoi panettaa ja siirtyivät yhden naisen kanssa toiseen hotellihuoneeseen ja naivat sitä samalla kun katsoivat linnan juhlia.
Olin toipunut uuden vuoden juhlista, kun päätin lähteä piristymään kapakkiin. Hiljaista oli kaupungilla, mutta onneksi ravinteliin tuli samaan aikaan pikkujouluporukka, joka oli pelkkiä naisia.
Aloin heti pitää silmäpeliä yhden seurueen tädeistä kanssa. Hän oli vaalea blondi,ja isorintainen ja muhevapemppuinen.siirryimme veskiin, jossa hän samoin tein pudotti housunsa ja pyllisti ja sanoi: nai. Siinpä minä sitten hepsuttelin aikani pimppuaj a nostin hepin pemppureiälle ja eikun sisään. Tupsutin sinne minuutin ja eikös permat lentäneet heti. pimu vielä pierun päästi kun tempasin kikkini pempusta pois. Kiittelin ja poistuin paikalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup325751Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su823898Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene223264Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1172707Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252695- 452631
Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla322051Maija Kajan
Aiheutti hormoonien määräämisellään massiivisen rintasyöpien lisääntymisaallon!!!!1051933- 431705
Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi731576