mä saan siitä aina hirveet kihsit ku työntelen keppiä mahaani, tai joku muu työntää.
lyöminenkin käy tai tallominen jalalla..
mutta just maha on sellanen keskeinen paikka.....
hirveän noloa..
Tiedän olevani epänormaali, mutta en voi sille mitään.
lyöminenkin käy tai tallominen jalalla..
mutta just maha on sellanen keskeinen paikka.....
hirveän noloa..
Tiedän olevani epänormaali, mutta en voi sille mitään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Että olet, ainakin lievä semmoinen. Tykkäisitkö tökkiä muita kepillä vai tykkäätkö vaan että sua kuritetaan? Minä itse ainakin miehenä saan mielettömät kiksit jo kuvitellessani että nätti nainen sitoisi/piiskaisi/löisi avokämmenellä/pakottaisi nuolemaan kaikki paikat. Tällänen nainen kun jostain löytyis. Toisaalta naiselle en näistä mitään haluaisi tehdä. Jos tälläinen kiinnostaa laita mailia. [email protected]
Ootkohan väärällä palstalla ...?
Tuolla on oma puoli noille aikuisten leikeille ja fantasioille. Tällä puolella ei leikitä, seksuaalinen väkivalta ei ole leikin asia.
Jos kirjoitat viestisi sinne, saat varmasti enemmän asiantuntevia vastauksia.
Minusta ei ole kovin mukavaa,että kirjoittelet täällä tälläisiä viestejä.Ainakaan,kun profiilissa oleva kuva ei ole sinua itseäsi esittävä ja varsinkaan,kun sinulla ei ole lupaa edes käyttää kyseistä kuvaa. Olen tehnyt sinusta rikosilmoituksen.
Terveisin: kuvassa oikeasti esiintyvä henkilö.
moikka oot aika söpö ja mä haluun anna sua