Tekeekö mitään!

Sanokaapas tekeekö tälläsellä vahvarilla mitään? tarkoitus olisi että riittäsi kuus kertaa yseille oviin,subbarille tulisi oma vahvistin...kertokee mielipiteenne, hinta olis ainakin kohallaan.


http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4573700685&ssPageName=MERC_VI_ReBay_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT
5630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

    Mulla olisi myytävänä autovahvistin.

Nyt hyvään hintaan tehokas vahvistin

Merkki: Terminator 2 GX-4002
Teho(MAX): 2 x 200W
Teho(RMS): 2 x 100W ja sillattuna 1 x 400W
Taajuuskaista: 10Hz - 40kHz
Häiriöetäisyys(S/N): 100dB
Särö (THD): 0,05 %
Kanavaeroitus: 76 dB
Mitat: 296x48x322 mm

- Järeä alumiinirunko
- MOS-FET hakkuriteholähteet pehmeällä startilla
- Säädettävä 40Mz - 400Mz ali-/ ylipäästösuodin
- BASS BOOST 40Mz
- Kestää 2 ohmin kuorman ja on Tri-Mode yhteen sopiva
- RCA linjasisääntulot, sekä kaiutintaso sisääntulot
- Automaattisesti siltakytkennäinen
- Kaikki liittimet kullattu
- Suojattu ylikuumenemisen ja ylikuormituksen varalta
- Valaistu Terminator 2 -logo

Vahvistin on ollut käytössä vajaat puoli vuotta, eikä mitään ongelmia ole ollut. Toiminut todella hyvin. Myyn isomman vahvistimen alta pois. Hienossa kunnossa. EI NAARMUJA OLLENKAAN! Sopii erinomaisesti subwoofer käyttöön. Hinta 105 euroa.
Mutta 120 euron hintaan saa mukaan kaikki tarvittavat johdotkin, sulake, ruuveja.

Ja jos tarvii niin myös subwoofer mukaan 160 euron hinnalla. Subwoofer on omavalmisteisessa ~40litran refleksi kotelossa. Kotelo on päällystetty. Ja kotelo tulee tietenkin subwooferin mukana. Eli siis 160 euron hintaan vahvistin, johdot yms tarvikkeet asennukseen ja subi ja katelo.

Kysykää rohkeasti! Toimitus postin tai Matkahuollon kautta tai nouto. Kuvia mailin kautta.

Hamina

[email protected]    

Äänestä

mitään tekee mutta kannattaa suhtautua "lievällä" varauksella noihin teholukemiin. Ja lisäksi olen sitä mieltä että Suomesta saat vastaavia laitteita vastaavaan hintaan. Etuna tulee vielä kuluttajansuoja. Ja saat laitteen heti mukaan.

Äänestä
  • mitä sitä paskalla kun ei peltoakaan.. ja sitä paitsi E-bay on huutokauppa, joten eipä tuo hinta varm,aan ole tuo mikä tuossa on lopulta..

    Äänestä

  • teppo kirjoitti:

    mitä sitä paskalla kun ei peltoakaan.. ja sitä paitsi E-bay on huutokauppa, joten eipä tuo hinta varm,aan ole tuo mikä tuossa on lopulta..

    Eipä niitä kaikkia laitteita siellä huutokaupalla myydä,onhan siellä myös kiinteä hintaisia tuotteita..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jiipee kirjoitti:

Sanokaapas tekeekö tälläsellä vahvarilla mitään? tarkoitus olisi että riittäsi kuus kertaa yseille oviin,subbarille tulisi oma vahvistin...kertokee mielipiteenne, hinta olis ainakin kohallaan.


http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4573700685&ssPageName=MERC_VI_ReBay_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu