klaani etsii väkeä

moi klaani war-giants etsii väkeä yli 10lvl porukaa!!!
9229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joo moi me ollaan kaksi runettajaa jotka vois liittyy me ollaan 43 ja 54 lvl me voitas liittyy

Äänestä
  • Mikäli kiinnostaa nimii ei sanota viel

    Äänestä

  • Runescapeee kirjoitti:

    Mikäli kiinnostaa nimii ei sanota viel

    joo voisin mä liittyä oon tällänen 68 lvl tyyppi joka kalastaa lobeja ja swordeja

    Äänestä

  • lasta67 kirjoitti:

    joo voisin mä liittyä oon tällänen 68 lvl tyyppi joka kalastaa lobeja ja swordeja

    oon 31 levelinen

    Äänestä

  • palli900 kirjoitti:

    oon 31 levelinen

    tehkää klaanille koti sivut

    Äänestä

  • apati4 kirjoitti:

    tehkää klaanille koti sivut

    juu eli siis me ei ainakaa liitytä tommosee 20 levelisten klaaniin siis pietu24 ja whitewizar46

    Äänestä

no tota....mä oon ihan kohta 48 lvl ja kalastan loboja mun ammatti siin pelis on tappaja ja mä sekotan strenght potioneita (en oo membu) ma tienaan hyvin jotain 20k-50k paivas.. : ) mä tosin kuulun jo klaaniin mut haittaako se?? : )

Äänestä

Moi?

Äänestä

Liityn ja mun combatti on 91 ja haluisin pomoksi, jos en pääse pomoks ni en liity.
Mun mining on sit 94

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apati4 kirjoitti:

moi klaani war-giants etsii väkeä yli 10lvl porukaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu