Nyt se on sitten hei hei ja tuskin kellään tulee ikävä, mutta antoin juuri Runescapess ensimmäiselle halukkaalle ukkoni ilmaiseksi pois ja se sai kakki tavarat ja rahatkin. Ei vain enää jaksa pelata. Morjens. En käy siis enää täälläkään.
Lopetan Runen pelaamisen
M-P
8746
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ei siin mitää et lopetit, mut ois ehkä kuitenki kannattanu pitää se ukko. mun ukko on nyt 92 levanen ja se on varmaan mun neljäs ukko, ku alotin runenpelaamisen kunnolla vasta kun sain laajakaistayhteyden. eli aina ku lopetin, annoin ukkoni heti pois ( modeemilla runen pelaaminen on tuskaa). eli jos oisin pelannu ekalla äijällä jonka oisin tehny se ois voinu olla vaik miten hyvä nyt. et sun ei ehkä ois kannattanu tehä tota, mitäpä jos innostut runesta vielä joskus? olikos se ukko muuten hyvä?
Miksi annoit tyyppisi pois?
Jos vielä kiinnostut Runescapesta, pitää sun tehdä uusi tyyppi.
Viisasti tehty taas.
RuneOwner kirjoitti aika selvästi, että hänellä on jo neljäs ukkeli menossa (eli tehnyt 3 uutta accountia), kun on aiemmat antanut pois.
Siis sanoitko ton mulle vai kenelle?
Ja mä sanoin ton mun viestin M-P:lle.
niin mikä oli ukkos lvl...?
plz, voisitko antaa sen mulle plz, ku mulla on itella aika nobo aija, anna ny vaa
mä annan rune massiii aika paljon jos se on ees lvl 80 jos 90 tai 100 ni vippaan 1millin
Ettekö te tajuu jos M-P sanoi lopettavansa täällä käymisen,nii et se ei enää tuu tänne!Ja se on hänen päätöksensä jos rune ei enää innosta!Ei teiän tarvii ruveta siitä toisia moittimaa.Hänen mittansa tuli täyteen nyt.Niinku tulee teilläki jossai vaiheessa.Vai meinasitteko pelata tätä viel vanhainkodissaki?XD