suhina/pauke

mikähän mahtaa olla päässä vikana kun korva suhisee ja vinkuu,leukaperä/ohimon seutu paukkuu,takahampaat tuntuu kummalliselta ihan kuin siellä olisi jotain nestettä,välillä paha olo!onks kellään vastaavaa???
1563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voisiko purentavika tai hampaiden narskutelu aiheutta moisia vaivoja? Ehkä hammaslääkäriltä kannattaisi kysyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matti kirjoitti:

mikähän mahtaa olla päässä vikana kun korva suhisee ja vinkuu,leukaperä/ohimon seutu paukkuu,takahampaat tuntuu kummalliselta ihan kuin siellä olisi jotain nestettä,välillä paha olo!onks kellään vastaavaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu