Syöpä

Syöpähuijari Simo Olavi Laakso taas vauhdissa...
3749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikös yksi niistä huijareista paloiteltu by toinen huijari joka odottaa fakissa luovutusta suomeen?!

Onko näitä "sankareita" enemmältikin ja mikäs tää on naisiaan tää Simo Olavi Laakso?

Äänestä
  • nimenomaan oikea mammanpoika tämä laakso

    Äänestä

  • Eikös se ollut se sankari, joka siinä kuuluisassa mtv3:n 45 minuuttia-ohjelmassa juoksi kameraa karkuun?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Simool kirjoitti:

Syöpähuijari Simo Olavi Laakso taas vauhdissa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu