paine subbari

pitääs ostaa paine subbari ja mä löysin tollaasen netistä.
Kyllä tehoja näköjään on riittävästi mutta on tuo hinta tuossa vähä epäilyttää kun se on niin halpa siis tekeekö tolla mitää?

http://www.mrlemonaudio.com/fin/tuote.php?t=AXZW12TPO
2922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

välttämättä tommoista laittaisi paine käyttöön, kannattaa suosia jo hyväksi havaittuja merkkejä kuten digital desing tai treo

Äänestä

Toi paine sana on pelkkää kaupallista kikkailua. Jokaisesta kunnon bassoelementistä irtoo painetta ihan tarpeeksi kun on hyvä kotelointi ja taajuudet kohdallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön. kirjoitti:

pitääs ostaa paine subbari ja mä löysin tollaasen netistä.
Kyllä tehoja näköjään on riittävästi mutta on tuo hinta tuossa vähä epäilyttää kun se on niin halpa siis tekeekö tolla mitää?

http://www.mrlemonaudio.com/fin/tuote.php?t=AXZW12TPO

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu