http://www.ganesa.fi/webtrademo/webtrademo.jsp Tämä on pirun hyvä ohjelma mikä kääntää Englanin suomeksi muta ei toisin päin, olisko jollain tiedossa sellanen ohjelma mikä kääntää lauseen. kun kirjoitan suomeksi lauseen kääntäis sen englaniksi
Suomi-Englanti
2
531
Vastaukset
- Joo
Joo huonona puolena on se että ei tee eroa sinä ja te sanojen kanssa muuten oiva peli...
- kääntäjä :-D
"Anyone the least bit concerned about DRM (digital rights management) technology would likely have been put off by Google co-founder Larry Page's ho-hum approach to revealing the company's new proprietary media locks. And with good reason."
"Jokainen Googlen kanssaperustaja Larryn sivun ho-hum?-pääsy yhtiön uusien patenttilääketiedotusvälineiden paljastamiseen siirtäisi myöhemmäksi vähäisimmän palan, joka huolehtii todennäköisesti DRM:n teknologiasta (koneisaineiston oikeuksien hallinta), lukot. Ja hyvän syyn kanssa."
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16922175Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant669237Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.206472Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656222SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1795836Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3215340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294866HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.834483Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm894271"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153760