Vanha cherry jättää m3:sen

Video, jossa vanaha kirsikka jättää pemarin.

http://212.112.191.199/~anders/filmer/streetrace/0
506/right.html

videon numero 4, ei voi kuin nauraa,
heheHEHEHEHEH!
3819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja onhan siinä autoissakin eroja....eihän M3
pärjää edes vakio micralle.....

Äänestä
  • mutta cherryssä on turbo, m3:ssa ei. cherry on viritetty ja m3 ei. laitappas tuohon m3:n turbo ja kato sitten kumpi jää vitun molopää. ja voin lyödä vaikka vetoa että m3 voittaa micran olkoon se micra sitten miten SPORT tai GTI tahansa.

    Äänestä

  • vitun molopäät kirjoitti:

    mutta cherryssä on turbo, m3:ssa ei. cherry on viritetty ja m3 ei. laitappas tuohon m3:n turbo ja kato sitten kumpi jää vitun molopää. ja voin lyödä vaikka vetoa että m3 voittaa micran olkoon se micra sitten miten SPORT tai GTI tahansa.

    Kirjoittamasi viestin olisi voinut ottaa todesta, jos olisit käyttänyt vähemmän omaa nimeäsi tekstissä.

    Järjen köyhyyttä, sanon minä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


111 kirjoitti:

Video, jossa vanaha kirsikka jättää pemarin.

http://212.112.191.199/~anders/filmer/streetrace/0
506/right.html

videon numero 4, ei voi kuin nauraa,
heheHEHEHEHEH!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu