KYSYMYS!!! (TS 2)

Kun kysyin tätä kysymystä aiemmin, niin en saanut selvää vastausta. Eli miten saa naapurustot sellaiseen tilaan kun ne oli alussa kun peli oli vasta asennettu? Tiedän, että pelin voi asentaa uudelleen, mutta en haluaisi. Miten siis toimin? VASTAUKSII PLIIS! :(
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei oo mitää muuta tapaa,ei niitä saa enää entiselleen..paitsi olisit voinu tehdä nii että aina ku pelaat jollaki,vaik valmis perheel,et tallentasi vaa pelaisit ja ku lopettaisit et tallentasi sitä..tajusithan?

Äänestä
  • Kyllähän minä tajusin.

    Äänestä

Sitä millään muualla saa =(, eli joudut asentamaan peli uudestaan =/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmyri kirjoitti:

Kun kysyin tätä kysymystä aiemmin, niin en saanut selvää vastausta. Eli miten saa naapurustot sellaiseen tilaan kun ne oli alussa kun peli oli vasta asennettu? Tiedän, että pelin voi asentaa uudelleen, mutta en haluaisi. Miten siis toimin? VASTAUKSII PLIIS! :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu