nimeksi muuttaa fruikkari, sais toi pelle ittelleen oikein nimikkopalstan kun se täällä viihtyy ympäri vuorokauden.
Pitäiskö
tämän palstan
6469
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minäkin ihmettelen, että kuka tälle fruikkarille palkan maksaa tästä ammattimaisesta tälle palstalle kirjoittelusta. Se roikkuu täällä alvariinsa, tai sitten se on joku työtön markkinatalousteoreetikko, joka ei ole löytänyt koulutustaan vastaavaa työtä, ja purkaa turhautumiaan täällä.
Hei Fruikkari, hellitä nyt hetkeksi, löysää krakaa ja ota parin viikon loma näistä kirjoitteluhommista, ettei ala vanne pään ympärillä kiristämään.
Ei ne tuet poistu vaikka kuinka paljon tänne kirjoittelisit, sitäpaitsi kantasi näihin asioihin on tullut jo harvinaisen selväksi, tuo saman asian jatkuva toistaminen ei kiinnosta enää ketään, keksisit jotain uutta.
Poikahan on ihan selvästi viime aikoina pehmennyt. Ei tiedä, vaikka alkaisi kohta puolustaa suomalaista maataloutta.
Ruikkarille palkan maksaa,niiku muillekin maanviljelijöiden ammattihaukkujille
palkan kun se vahtii näitä kirjoituksia,ja kun se on muuten yksitoikkoista niin pitää kirjoitella vähän aina eri nimelläkin että saa jutun jatkumaan.
kolmivuorotyötä, aamuvuoro peruspalkalla iltavuoro +50% yövuoro +300%.
noin hyvätuloisen kannattaakin lopettaa Suomalaisen ruuantuotannon, että pääsee lopettamaan Ahfrikkalaiset sukupuuttoon, hakemalla heiltä heidän vähäisetkin ruuat.