mitä tein äsken

Miten win xp saan esille sen mitä olen äskettäin tehnyt eli mitä tiedostoja olen käsitellyt, poistanut, muuttanut ja millä nettisivuilla olen ollut ?
5461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sivuhistoria.

Äänestä

>internetasetukset>poista evästeet>putsaa historia
xcu

Äänestä
  • että tuolla ohjeella poistaa eikä nää missä on käynyt.

    Äänestä

Avatut tiedostot löytyy Käynnistä,Tiedostot.
Ja poistetut oletettavasti roskiksesta.

Äänestä

mitä teit äsken.

1. Käynnistä
>Viimeisimmät tiedostot
>Näkymät ym.

2. Käynnistä
>Etsi
>päivä
>kello

3. Omat tiedostot
>kansiot auki
>Tiedostot aktivoidaan Ctrl A
>Näytä
>Luettelo ja tiedot

4. Resurssienhallinta
>Samat kuin edellä

5. Käynnistä
>Ohje

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka kertoo ? kirjoitti:

Miten win xp saan esille sen mitä olen äskettäin tehnyt eli mitä tiedostoja olen käsitellyt, poistanut, muuttanut ja millä nettisivuilla olen ollut ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu