Hei

baareihin 20 vuotias pääsee? Old cock? Billy Kid? Onko muita?
41299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

divaan, dorikseen.....

Äänestä
  • ..Dorikseen, mutta luultavasti kaikkiin muihin kyllä. Hyvällä tuurilla myös Dorikseen, riippuu pokesta.

    Äänestä

...miten käyttäytydyt ja mahdollisesti, miten oot pukeutunut. Jos oot v1Ttu IDQ D444 siideri-kännissä ja pompit ja horjut ympäriis napa paljaana, niin silloin saattaa olla heikompaa ikärajallisiin paikkoihin sisään pääsy, jos ikä alle tuon "taso-rajan".

Äänestä
  • Baarii, kyyti kyllä löytyy, hyppäät sie pertsana jouselle?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mihin... kirjoitti:

baareihin 20 vuotias pääsee? Old cock? Billy Kid? Onko muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu