testaan

yritän ymmärtää mitä Antti tarkoittaa.
3262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeilen ohjeita.

Äänestä

Ei toimi kuten neuvotaan. Siis kun olen kirjottanut viestin ja sitten klikannut sen eteenpäin, tulee toi keskustelu, johon juuri kirjotin siitä ei pääse mihinkään suomi24:ään tai sen osioon, sitten klikkaan edellinen, tulee toi sivu jossa on taas toi mun lähettämä viesti, taas kokeilen edellinen, tulee sivu vanhentunut.

Äänestä
  • ?????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaan kirjoitti:

yritän ymmärtää mitä Antti tarkoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu